Rozwój u 21-miesięcznego synka

Witam , moj syn w wieku 21 miesiecy nie wskazuje palcem, nie wykonuje zadnych gestow , nie reaguje na wołanie, ma slaby kontakt wzrokowy,nie mowi wydaje tylko dzwieki aa ee oo,nie rozumie prostych polecen i na zadne nie reaguje,lubi ogladac tv zwlaszcza muzyke i reklamy,kreci sie w kolko,kiwa na boki,ogolnie jest bardzo ruchliwy potrafi pol dnia skakac po lozku,gdy cos chce ciagnie za reke i prowadzi w dane miejsce,nie bawi sie zabawkami,kreci kola w aucie i lubi zabawki gdzie cos sie obraca

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zamieszczony opis może wskazywać na zaburzenia rozwoju dziecka. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko udać się do lekarza pediatry, który pokieruje dalszym postępowaniem.