Rwący ból pachy a torbiele w piersi

Witam mam pytanie ok 5 dni temu pojawiła mi się pod pachą bolaca gulka widoczna była gołym okiem pod skóra zniknęła po dwóch dniach zniknęła ale pozostał taki rwący ból pod pachą idący wzdłuż ręki dodam że miesiąc temu miałam robione usg piersi i w jednej mam dwa małe torbiele i to jest ta pacha przy tych torbielach nie wiem czy ma to jakiś związek? Co to może być

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety bez wykonania badania klinicznego oraz ewentualnie USG nie mogę stwierdzić co może być przyczyną. Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Pozdrawiam.