Silny ból w okolicy kostki bocznej stopy

mąz ma silny ból w okolicy kostki bocznej stopy od 3 tygodni ,zrobił RTGstawu skokowego i wynik jest następujący: spiralne złamanie kostki bocznej.odłamy kostne w linii bez przemieszczeń, zmiany zwyrodnieniowe w obrębie kostki przyśrodkowej oraz ostroga górna guza piętowego z cechami entezopatii przyczepu ścięgna Achillesa.Zmiany miażdżycowe w obrębie tętnicy piszczelowej przedniej i grzbietowej stopy. mąż nie chce udać się do lekarza , Co może być jak nie pójdzie . Proszę o pomoc

KONIECZNA PILNA INTERWENCJA ORTOPEDYCZNA!!! OSTRY DYŻUR!!! W PRZYPADKU PRZEMIESZCZENIA SIĘ ODŁAMÓW ZŁAMANIA MOŻE DOJŚĆ DO KALECTWA!!! z.żurawski

Szanowna Pani, opisane złamanie musi być unieruchomione. W przeciwnym wypadku przemieszczone złamanie śródstawowe może wymagać leczenia operacyjnego. Pozdrawiam i jak kolega sugeruję szybki kontakt z ortopedą