Skąd u męża nieustanne kichanie?

Witam. Mieszkam w UK. Mój mąż odkąd pamiętam kicha nieustannie póki nie weźmie mocniejszej tabletki ale ona też działa tylko jakiś czas. Gdy jeździmy do Polski to w Polsce nie ma tego problemu. Czy jest jakiś zastrzyk żeby mieć chociaż spokój na jakiś czas? I ma jeszcze problem z kaszlem czasem tak kaszle długo że robi się cały czerwony ma 29 lat a kaszle jak mój dziadek. Jako niemowlak mial problemy z płucami. Powiem że pali papierosy ale na codzień mało w przeciwieństwie do innych.

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może wskazywać na reakcje alergiczna proponuje udac się do lekarza tam na miejscu