Skrócona szyjka macicy, napinanie brzucha i niewielkie rozwarcie a wyznaczenie terminu porodu

witam.moja corka ma 2terminy porodu pierwszy z ostatniej miesiaczki (04.05.2013) termin na 11.02 i drugi z usg wykonanegow 12 tyg na 18.02.Dziecko rozwija sie parwidowo ,a wage ok 3.300g.Corka leczyla sie z powodu cukrzycy,obecnie cukier unormowany(dieta,mierzenie cukru ).lekarz dal skierowanie do szpitala na 19.02 jeslinie urodzi sie dzeicko.Obawiamy sie czy to nie za pozno.W tej chwili sa srednie bole i rozwarcie na 3cm,calkowicie skrocona szyjka,czeste napinanie brzuchy.Prosimy o odpowiedz

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości to proszę zgłosić się do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.