Śladowo spłycony lewy kąt przeponowo-żebrowy
uprzejmie prosze o interpretacje wynikow rtg ŚLADOWO SPŁYCONY LEWY KĄT PRZEP.ŻEBROWY.WZMOŻONY RYS.NACZYNIOWO-OSKRZELOWY W OBU KĄTACH PRZEP.-SERCOWYCH.POZA TYM POLAPŁUCNE BEZ ZAGĘSZCZEŃ MIĄŻSZOWYCH,NIECO PRZEJAŚNIONE U PODSTAW.WNĘKI NACZYNIOWE.SERCE RTG ODP.DO WIEKU I TYPU BUDOWY. co oznacza sladowo spłycony lewy kąt przep-żebrowy dodam ze mam problemy z sercem i oddychaniem z góry dziekuje za odpowiedz

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Nie ma to znaczenia, jest to fizjologia. Sugeruję udać się z wynikiem do lekarza zalecajacego badanie.
Pozdrawiam.