Sposób nakładania wcierki na włosy

Witam, mam problem z wypadaniem włosów, bedąć u dermatologa, pani dr przepisała mi robioną w aptece wcierkę do włosów. I mam pytanie, czy dla lepszych rezultatów powinnam używać wcierki po umyciu wlosów? I jaki sposób jej nakładania będzie skuteczny? Wacikiem czy po prostu rękami? Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Tak naprawdę dr dermatolog powinna Pani powiedzieć kiedy stosować wcierkę. W zależności od składu i rodzaju wcierki można je stosować przed lub po myciu. Najczęściej jednak przed umyciem włosów. Metoda nakładania zależy od Pani preferencji. Może Pani bowiem używać palców, aplikatorów, atomizerów lub wacików.