Stabilizacja kręgosłupa i proteza trzonu C5 oraz płyta przednia C4-C6

Ale jest jakas szansa na operacje w celu poprawy neurologicznej poniewaz po wypadku mialem operacje dokladnie Stan po zlamaniu z przemieszczeniem kregu C5 po urazie.Korpektomia C5.Stabilizacja kregoslupa proteza trzonu C5 oraz plyta przednia C4-C6 czy ja moge jeszcze liczyc na jakas operacje to juz 2lata od urazu

Witam,

Z przedstawionego opisu wynika, że zastosowano u Pana typowe leczenie neurochirurgiczne, jakie jest zalecane w takich przypadkach. Zazwyczaj dalsze leczenie obejmuje intensywną rehabilitację ruchową, której efekty osiągnięte po tym czasie od urazu, rzadko ulegają dalszej poprawie.

Pozdrawiam
dr n. med. Joanna Urbanowska
specjalista neurochirurg
www.joannaurbanowska.pl