Stolec przypominający kozie bobki u półrocznej córki

Witam chcialam sie dowiedziec odnoscie stolca. Moja corcia ma pol roku i od dwoch tygodni robi kupki takie jakby kozie bobki i ti po piec razy dziennie nie wiem co to oznaczy, cy to normalne. nic ja nie boli nie placze

Aleksander Ropielewski

Częstość oddawania stolca i jego konsystencja u dzieci karmionych piersią może być bardzo różna i jeżeli nie ma objawów niepokojących to nie ma powodu do niepokoju. Jeżeli jednak uważa Pani, że stolce są nieprawidłowe lub budzą Pani niepokój to proszę skonsultować się z pediatrą, który na podstawie badania podejmie decyzję odnośnie dalszego postępowania. Ja niestety nie mam takiej możliwości.