Stosowanie Bioracef a przeciwwskazania do stosowania penicyliny

Dzień dobry. Nie mogę zażywać leków na bazie penicyliny lub pochodnych penicyliny. Czy Bioracef jest dla mnie bezpieczny?

Lek. Tomasz Budlewski

Wszystko zależy od rodzaju nadwrażliwości na podane leki. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Samemu proszę nie przyjmować antybiotyku tylko po konsultacji z lekarzem.