Stosowanie kwercytyny z bromeliną oraz witamin D3, K3 w leczeniu cukrzycy

Co sądzicie o leczeniu przyczyny cukrzycy i skutków przy pomocy : kwercytyny z bromeliną , wit D3 ,wit K3 mk7 oraz chromem i innymi minerałami ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane preparaty mogą działać jedynie wspomagająco. Proszę udać się do lekarza celem włączenia kompleksowego leczenia.