Sucha i łuszcząca się skóra

Witam mam pewien problem: natomiast dziś zauważyłem, że skóra na jądrach i członku jest sucha łuszczy się i pęka, współżyję z moją partnerką już od bardzo długiego czasu i nigdy nie miałem takich problemów, wiec skąd to i czy to groźne dla niej.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety bez badania lekarskiego, obejrzenia zmian i zebrania wywiadu nie da się odpowiedzieć na Pana pytanie.

Być może zmiany mają charakter uczuleniowy - może zmienił Pan w ostatnim czasie kosmetyki, płyn do higieny intymnej, proszek do prania, płyn do płukania?

Wskazana jest wizyta u dermatologa, dopiero po postawieniu pewnego rozpoznania, będzie można odpowiedzieć na pytanie czy zmiana zagraża Partnerce.

Pozdrawiam.