Suplementy diety i dieta dla 3-latka na wzmocnienie odporności

Witam co podawać 3 latkowi. który chodzi do przedszkola na odporność?

Witam serdecznie.
Nie ma jednego specyfiku, który zagwarantowałby dziecku dobrą odporność. Przede wszystkim należy dbać o zdrowy i aktywny tryb życia dziecka - dieta bogata w świeże warzywa i owoce, duża ilość ruchu, częste spacery. Warto zadbać również o odpowiednią ilość snu i strój dziecka (nie wskazane jest zarówno przegrzewanie jak i wyziębianie). Można wspomóc się również dostępnymi w aptekach bez recepty preparatami witaminowymi dla dzieci.

Są preparaty godne polecenia np SINAMIT w kroplach oryginalny (Profesora F Enzmanna)
jedyny dystrybutor w Polsce jest to firma Mito Pharma ,mogę dać kontakt

godne uwagi są też specyfiki firymy Vision np Lifepack junior