Szybkie postępowanie przy Zespole Parkinsonowskim

Witam, Choruję od 7 lat na zespół parkinsonowski.Od ponad roku choroba bardzo szybko postępuje.Zapropoowao mi badanie biopsja krę gosłpa , jak to przebiega, co może wykazać, boję sie. Ania

Biopsję kręgów wykonuje się rzadko w przypadkach guzów kości. Nie wiem do końca o jakie badanie Pani chodzi. Może nakłucie lędźwiowe, które z kolei wykonuje się rutynowo i nie ma tutaj w zasadzie powodów do obaw.