Tachykardia i szybka praca serca

Witam serdecznie mam problem z wysokim tetnem powyzej 100 lekarz stwierdzil tachycardie i szybko prace serca bylam na echu serca i lekarz stwierdzil ze mam za male serce jak na swoj wiek a przy tym za szybko pracuje.Czy to jest cos powaznego bo bardzo sie martwie.Z gory dziekuje za odpowiedz pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa