Tęsknota po rozstaniu z mężem

Witam, mam straszny problem ze soba. Otoz w styczniu odeszlam od meza po poltora roku małźenstwa, powod agresja, ciagle klotnie, alkohol. Zamieszkalam u mamy oczywiscie maz sie staral, dzwonil, jezdzil, przepraszal itp ja juz bym mu wybaczyla i znowu zyla w tym trudnym zwiazku ale za namowa rodziny i przyjaciol nie wrocilam. Zabralam jego moje auto Maz wyjechal ja zlozylam pozew o rozwod. Miedzy czasie sie zwiazalam z przyjacielem ale strasznie cierpie, tesknie za mezem lecz on mnie niechce znac

Witaj,
Po tak radykalnych krokach trzeba być świadomym,iż "zaszczepia się"je także w drugiej osobie i że stan ten nie przebiega równolegle u obojga,lecz jest przez pierwszą z tych osób uruchamiany.Zachęcam więc przed podjęciem dalszej strategii postępowania do podjęcia pracy nad świadomym zaplanowaniem swojej przyszłości w oparciu o potrzeby, możliwości oraz nieuświadomione zwykle ,ale bardzo ważne motywy,dla których wiążesz się z osobami płci przeciwnej.Jednym słowem:namawiam,byś wykorzystała stan zawieszenia relacji z mężem do przyjrzenia się przyczynom waznych życiowych decyzji i nie uzależniała ich od presji otoczenia ani nie podejmowała pod wpływem błędnych przekonań,lęku przed ouszczeniem itp.
To niełatwa ale bardzo wzbogacająca praca,którą można wykonać przy pomocy specjalisty.
Zachęcam i serdecznie pozdrawiam.

Dzień dobry.

Wygląda na to, że nie do końca Pani wie, czego chce.
Odeszła Pani od męża, nie przyjęła jego przeprosin, złożyła Pani wniosek o rozwód i związała się z innym mężczyzną - trudno oczekiwać, by mąż uznał to postępowanie za przejaw tęsknoty za nim. Z tego też powodu zapewne wyjechał.
Mówiąc inaczej - niezależnie od tego, czy podjęte decyzje wynikały z Pani przekonania, czy też podjęła je Pani za namową przyjaciół i rodziny - dotyczą one Pani życia i to Pani odpowiada za ich skutki.

Pozdrawiam.