Trudności w oddychaniu i ból klatki piersiowej

Witam. Kilka razy w życiu zdarzyło mi się że nie mogłam normalnie oddychać jak ja to mówię " nie czułam tlenu". Jednak około tygodnia temu Nie mogłam oddychać bolała Mnie klatka piersiowa - leżąc tak jakbym musiała na siłę poruszać płucami. Nie czułam tlenu nie czułam powietrza. Miałam płytki i bardzo szybki oddech. Chciałam już wołać pogotowie ale nie zawołałam. Palę papierosy a moja mama miała raka płuc. Dodatkowo od około 7 lat w ogóle nie byłam u lekarza. Czy to może być coś poważnego?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że te objawy mogą mieć podłoże "nerwicowe", ale proszę udać się do lekarza, bez badania nie jestem w stanie więcej pomóc.