Trzy czerwone krostki na żołędzi penisa

Witam, mam 18 lat , jestem zaniepokojony ponieważ dziś ,gdy poszedłem do wc zauważyłęm u siebie 3 czerwone krostki na żołędziu , nawet podobne do trądziku , jeżeli chodzi o higiene to codziennie biorę kąpiel , a prącie myję nawet 3 razy dziennie, tylko czasami jak biorę kąpiel to myję prącie mydłem czy nawet szamponem sie zdażało ,nie wiem czy to źle czy nie. jestem zaniepokojony prosiłbym o pomoc

Aleksander Ropielewski

Niestety nie mam możliwości oceny zmiany skórnej na żołędzi dlatego nie jestem w stanie udzielić Panu jednoznacznej odpowiedzi. Zachęcam do wizyty u dermatologa.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski