Tycie u 10-latka oraz gronkowiec złocisty

moje dziecko tyje ma 10lat lekarz rozkłada ręce tarczyca nie cukrzyca nie z nerkami ok serce ok rozkłada ręce od 28 lat praktyki niewie co robić.Przyczyna gdzieś jest ale gdzie.co powoduje jej tycie...dziecko ma bakterje gronkowca złocistego dotego anemie mamy wizyte u hematologa w styczniu i badania.czy to ma jakiś w pływ na jej tycie

Dzień dobry,

Czy dziecko przyjmuje jakieś leki ?

Proszę skonsultować się z dobrze wykwalifikowanym dietetykiem i po przeanalizowaniu sposobu żywienia ilości kalorii znajdzie przyczynę. Co dziecko pije na co dzień? - wodę, herbatę zieloną, czy wodę smakową, soki, albo Kubuś water? One dostarczają mnóstwo kalorii.

Proszę także zwiększyć aktywność fizyczną u dziecka - zapisać na basen lub na jakieś koło sportowe.