Ucisk w żołądku, szum w głowie i bóle dolnego odcinka lędźwiowego

Chciałabym sie zapytać czy sa one wynikiem stresu? mam ucisk w żoładku od dłuższego czasu, szum w głowie więcej od roku, ból dolnego odcinka lędzwiowego, lordoza pogł,uczucie słabej ręki lewej-takiej cięższej, przechodziłam rwe -zaczęlo się od bólu biodra i to było po upadku na to biodro, na kręgołsup miałam zabiegi we wrzes, troche pomagało, jestem wyczerpana, czasami brakuje mi energii zeby cokolwiek zrobić, kolana strzykają, odczuwam ból w przegubie stopy po uderzeniu a tobyło w lutym, dawno

Zachęcam do wizyty u lekarza, który zleci odpowiednie badania. Jeśli okaże się, że problemy nie mają podłoża somatycznego, warto rozważyć diagnozę zaburzeń z kręgu nerwicy, depresji lub lęku. Taką diagnozę stawia psychiatra. Oceni też nasilenie objawów i zdecyduje, jeśli będzie taka potrzeba, o zastosowaniu farmakoterapii, psychoterapii lub obu metod łącznie.