Uszkodzenie i stłuszczenie wątroby jako proces odwracalny

Witam, wyniki wyszły że wątroba jest uszkodzona i prawdopodobnie stłuszczona czy jest to proces odwracalny?Mężczyzna 30 lat

Witam. Proces stłuszczenia wątroby można częściowo odwrócić. Konieczna jest jednak optymalna kontrola czynników ryzyka (poziom cholesterolu, trójglicerdów, optymalna dieta, prawidłowa masa ciała, unikanie alkoholu),