Utrata apetytu i ból brzucha przez 3-latka

witam mam maly problem moj 3 letni synek od pewnego czasu stracil apetyt czasem skarzy sie na bol brzuszka i jak robi kupke jest ona bardzo zbita i boli go odbyt przy robieniu jak i przed i zakonczeniu...prosze o pomoc bo nie wiem co mu dolega i czego moga byc to objawy

Milena Lubowicz

Przyczyną dolegliwości mogą być zaparcia. Proszę spróbować wprowadzić dziecku dietę z ograniczeniem produktów zapierających, z dużą ilością warzyw i owoców , do tego dużo picia.
Pozdrawiam