Utrata przytomności po wypiciu wódki

Witam, mam 18 lat , wczoraj miał miejsce incydent : wypiłam 4 kieliszki smakowej wódki i postanowiłam położyć się do łóżka. Po paru minutach stwierdziłam ze zrobię sobie bułkę i w trakcie jej zrobienia nagle zaczęło mi się robić ciemno przed oczami i słyszałam coraz słabiej i straciłam przytomność uderzyłam sje podobno w betonowe podwyższenie ocknelam się wstałam i zemdlalam po raz drugi . Czym to może być spowodowane ? .

Lek. Katarzyna Szymczak

Przyczyn omdlenia może być wiele. Radziłabym udać się do lekarza rodzinnego, wykonać morfologie krwi (być może masz niedokrwistość) oraz ekg (zaburzenia rytmu też mogą być przyczyna omdleń).
Pozdrawiam