Utrata wagi przy założonej wkładce

Mam zalozona wkladke, w czasie ostatnich trzech miesiecy schudlam 8 kg czuje sie dobrze nitki sprawdzam a czy to ma jakis wplyw na to ze ta wkladka moze sie przesunac?

Nie rozumiem pytania. Co ma wpływ na to, że wkładka może się przesunąć? Jeśli chodzi Ci o sprawdzanie nitek palcem - to nie ma wpływu. Co z Twoim spadkiem na wadze? Skonsultuj się z lekarzem.