W jaki sposób mogę przejść na zwykłe mleko?

Witam syn ma 10 Miesięcy jest na nutramigenie od tyg podaje jogurty i serki dla dzieci Nic się nie dzieje żadnych objawów Jednak mam wrażenie ze nue najda się nutramigenem zjada tylko po 130 w nocy je 2 razy W jaki sposób mogę przejść na zwykle Mleko ? Mieszać dwa mleka ? Czy odrazu ? Jeżeli mieszać to jak długo jakie proporcje Z góry dziękuje za Pomoc

może Pani dodać jedną miarkę mleka modyfikowanego do porcji nutramigenu, zamieniając ją z 1 porcją nutramigenu. i obserwować dziecko uważnie. drugiego dnia już do 2óch butelek mleka, nie wiem ile dziennie mleka je dziecko