W jaki sposób pozbyć się zaskórnika u czteroletniego syna?

Witam,dziś zauważyłam że mój czteroletni synek ma na nosie dużego,czarnego wągra. Jestem zdziwiona że taki maluch może mieć zaskórniki i kompletnie nie wiem jak się go pozbyć tzn. czym mu smarować nosek itp. Oczywiste dla mnie jest żeby tego nie wyciskać ale co robić?? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zmianę powinien ocenić specjalista dermatolog. Na podstawie obrazu klinicznego zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.