Widoczne cechy obrzęku szpiku podkorowo w górnej części kości ramiennej
W rezonansie magnetycznym wyszło mi ;widoczne cechy obrzęku szpiku podkorowo w górnej części kości ramiennej-zmiany związane z rozpoczynającą się martwicą głowy kości ramiennej.Lekarz ortopeda odesłał mnie twierdząc że takiej choroby nie leczy się na wsi.Gdzie mam się udać?

KOBIETA, 48 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji należy udać się do poradni ortopedycznej przy ośrodku referencyjnym dla danego województwa. Odpowiednie miejsce powinien wskazać obecny lekarz prowadzący.