Wizyta u ginekologa a antykoncepcja

Witam :) Chciałabym się dowiedzieć czy zostanę przyjęta do ginekologa prywatnie czy tez państwowo ( bez udziału opiekuna) gdyż 18 lat skończę dopiero za 4 miesiące. A zależy mi na doradzeniu i przepisaniu przez Panią doktor środka antykoncepcyjnego. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie :)

ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie

Szanowna Użytkowniczko!

Na wizytę u lekarza ginekologa nie musisz iść z opiekunem. Po przebadaniu podejmie decyzję czy nie ma żadnych przeciwwskazań abyś stosowała  antykoncepcje hormonalną.

Zachęcamy do zadawania kolejnych innych pytań.