Wrażliwe oczy na powietrze i światło

Dobry wieczor szanowne grono lekarzy, Zwracam sie z wielka prosba odnosnie odpowiedzi na pewien problem zwiazany ze sprawami wzrokowymi, mam 21 lat i ostatnio zauwazylem ze moje oczy sa bardziej wrazliwe na powietrze np i na swiatlo, jak mrugam to leciutko mam taka mgielke ale leciutka i jak mrugne znowu to to znika i jak bardziej wyteze wzrok, ostatnio robilem cwiczenia dla oczu i po tych cwiczeniach zauwazylem ze kiedy machalem rekoma powoli to widzialem taka biala aure. Przestraszylem sie

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania okulistycznego trudno udzielić porady, radzę udać się do okulisty.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z okulistą, bez przeprowadzenia badania okulistycznego nie jestem w stanie stwierdzić jednoznacznie co jest przyczyną Pańskich objawów i jak ew. można je leczyć.