Wymioty po leczeniu bakterii i gastroskopii

prosze o diagnoze jestam poleczeniu bakteri minoł miałam gastroskopie i tam wszystko w porzadku ale od miesiaca zawsze w nocy lub z wieczora wymiotuje i mam mdłosci najpierw wymiotowałam samym kwasem i piekło mnie w gardle ale od paru dni bore controloks i juz mnie nie pali jak wymiotuje Ale nie daje rady teraz wymiotuje coraz czesciej przy tym mnie trzesie z zimna to jest nie do wytrzymania A jak cos pomieszam z jedzeniem to mnie mdli i mórowane jest ze bede wymiotowac Dziekuje bardzo

Witam serdecznie. Rzeczywiście objawy są niepokojące i z pewnością wymagają dalszej diagnostyki. Proszę zgłosić się do gastrologa. Trudno jednak ustalić diagnozę na podstawie tylko i wyłącznie wywiadu. Wskazane będzie wykonanie USG jamy brzusznej w celu oceny wątroby i trzustki.