Wynik CT głowy dziecka do analizy
dziecko2i9 m.CTgłowy:obrazKTstrukturMozgu i móżdżkaBezCechProcesuPatologcznego.układKomorowyDyskretnieAsymetryWzakresieTrzonówKomórBocznych,szerszyPrawostronnie.przestrzeniePłynówOkołomózoNadPłatamiCzołowymiWczęściPrzedniejSzer.4mm EEG:badWykWczasieSnu.wrzecionaSnuObecne6-8cyk naSekOamp50-60uV, wystę symetr.zapis średnio i wysokonapięciowy o prawidłowej czynnosci pods. na jej tle parokrotnieUogó krótkie1do2s wyładowana fal wolnych,fal ostrych i zespołówFalaOstraOamp120-140mv i cechachNapadowo

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Opis bardzo nieczytelny, radzę skonsultować wynik z lekarzem zlecającym badanie.
Pozdrawiam