Wynik gastroskopii 65-latka

Wynik gastroskopii:Przełyk bez zmian.Przepuklina rozworu przełykowego.We wpuście śluzówka przerośnięta z owrzodzeniem pokrytym włóknikiem(wycinki).W żoładku stan zapalny śluzówki.Odźwiernik drożny.Opuszka i częśc pozaopuszkowa dwunastnicy bez zmian.DGn;hERNIA HIATUS OESOPHAGI.ULCERATIO CARDIAE.GASTRITIS.TEST UREAZOWY UJEMNY.CZEKAMY NA WYNIK(DOPIERO ZA 3 TYG.).W GASTROSKOPII Z WRZESNIA 2013 NIE BYŁO NIC PRÓCZ ZAPALENIA PRZEŁYKU.PROSZE O POMOC

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.