Wynik gastroskopii 73-letniej osoby do analizy

Dobry wieczor. Mama moja miała wyk.gastroskopie, wiek 73 l Dwa razy w m-cu zdarzają jej się silnie wymioty z bolem żołądka z obfitą ilością żółci. Oto opis wyniku z bad:Linia poł. żołądkowo- przełyk.na górnej granicy fałdów żołądka. Żołądek podatny na rozdymanie. Jeziorko śluzowe obfite z dużą ilością żółci. Błoną sluzowa całego żołądka intensywnie zaczerwieniona, plamista.Zmiany zapalne nasilone w dnie. Pobrany mat.na Cholest-wynik dodatni.O czym swiadczy taki wynik.Proszę o pomoc,pozdrawiam Jo

Magdalena Mroczek

Wyniki te można interpretować tylko wraz z połączeniu z wywiadem, dlatego najlepiej będzie jeśli zinterpretuje je lekarz zlecający badanie.