Wynik gastroskopii i ból brzucha podczas antybiotykoterapii

Witam , otrzymalam taki wynik gastroskopi : fragment blony sluzowej z przewleklym ( )aktywnym ( / ) naciekiem zapalnym , bez zaniku i mataplazji jelitowej. Oraz kolejne zadanie: fragment blony sluzowej zoladka z przewleklym ( ) aktywnym ( ) naciekiem zapalnym ,bez zaniku i metaplazji jelitowej. Dostalam antybiotyk i jakis inny lek, nic mi to nie pomoglo . Podczas brania antybiotyku bardzo bolal mnie brzuch , teraz pogorszylo mi sie , czuje okropne mdlosci po jedzeniu , brak apetytu, schudlam.

Lek. Katarzyna Szymczak

Czy przyjmuje Pani jeszcze jakieś leki na stałe? Jaka dieta? Wskazana kontrola u gastroenterologa.