Wynik pierwszego USG piersi u 26-latki

Mam 26 lat i nie miałam jeszcze dzieci. Zrobiłam pierwsze USG piersi i proszę o opinię wyników badań USG: "piersi o budowie gruczołowej w pp na godz. 7-mej zmiana owalna gładka hypoechogeniczna o wym. 7x4mm najpewniej FA w pl zmian nie uwidoczniono przewody mlekowe nieposzerzone w dołach pachowych podejrzanych ww chłonnych nie stwierdza się" Wg lekarza zmiana wymaga jedynie obserwacji i kontroli za 6 miesięcy czy guz nie rośnie. Co powinnam zrobić?

Witam serdecznie,

Zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.
Jeśli mimo wszystko ma Pani wątpliwości i obawy, sugerowałbym udanie się na wizytę do lekarza w celu konsultacji.

Pozdrawiam.