Wynik USG dopochwowego, Ca 125 i HE4

Witam, miałam robione powtórne usg dopochwowe jajnik lewy z dwiema litymi komponentami 31x17x21mm oraz 16x15x16 mm. Zmian niejednoznaczna (jajnik 48x36). Zatoka Douglasa bez obecności płynu. Robiłam rownież badania na obecność Ca 125, HE 4, B-HCG Moje wyniki to CA 125 (I41) 10,3 U/ml B-HCG Gonadotropina kosmówkowa < 0,1 mlU/ml Ludzkie białko z komórek nabłonkowych najądrza (HE4) 84,0 pmol/l Bardzo proszę o odpowiedz czy te wyniki już dają jakąś pewną diagnoze.

Witam. Niestety na podstawie przedstawionych badań nie można jednoznacznie określić charakteru zmiany w jajniku. Konieczna jest dokładniejsza diagnostyka pod kierunkiem specjalisty ginekologa.

Niewiele jeszcze można powiedzieć, poza tym, że trzeba zgłosić się do ginekologa(-onkologa) celem zaplanowania leczenia zabiegowego.