Wynik z badania gastroskopii

Witam mam takie pytanie babcia miała robiona gastronomię i dostała taki wypis przełyk linia Z około 1 cm powyżej wpust z widoczna niewielka przepuklina zaslizgowa. Jeziorko obfite zielonkawe. Błona śluzowa całego żołądka w zapaleniu rumieniowym .odźwiernik ziejacy.. opuszkami kształtna przekrwienie. Część za opuszkowana niezmieniona. Test ureazowy dodatni ++ wn zapalenie żołądka i opuszki przepuklina zaslizgowa nerd zakażenie helikopter piloci.

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety nie zawarła Pani/Pan pytania w powyższym opisie. Mogę jedynie polecić udanie się do gastroenterologa celem odpowiednich zaleceń.