Wystająca z pochwy mniejsza warga sromowa

Moja jedna warga sromowa mniejsza jest wystajaca z pochwy. Nie boli, nie ma zgrubienia, lekarz powiedzial ze jest wszystko w porzadku. Nie wyglada to za ładnie, tym bardziej ze czasami ociera sie o moja bielizne i to nie jest przyjemne uczucie. Czy moze sie z biegiem czasu rozciagac? Mam wrazenie ze minimalnie tak sie dzieje.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani
Trudno ocenić lecz jeśli już to w niewielkim stopniu. Proponuję ocenić czy ta dolegliwość przeszkadza Pani znacznie w codziennym życiu. Jeśli tak to proponuje skonsultować się z ginekologiem który zajmuje się medycyna estetyczna narządów płciowych.