Zaburzenia uczuciowości, kompletnie rozregulowanie układu nerwowego

Witam. Od lat mam zaburzenia uczuciowości, kompletnie rozregulowanie układu nerwowego, pojawiające się nieadekwatne do sytuacji emocje. W związku z tym mam pytanie - za pomocą jakiego badania można wykryć jakieś wady, uszkodzenia neurologiczne mózgu, np. problemy z działaniem ciała migdałowatego itp.?

Pana pytanie jest skierowane do neurologa, ja jednak sugerowałabym także konsultację psychologiczną.
Być może analiza Pana aktualnej sytuacji życiowej, ale też historii dorastania i uczenia się, udzielą jakichś wyjaśnień, dlaczego emocje i uczuciowość nie są pod Pana kontrolą. Może się Pan udać do Poradni Psychologicznej lub Poradni Zdrowia Psychicznego (do obu potrzebne jest skierowanie).

http://www.krakowpsycholog.com.pl/

Witam Pana Serdecznie,

Z Pana opisu wnioskuję, że wymagałby Pan konsultacji neurologicznej, a następnie badań diagnostycznych, o których zadecyduje lekarz.

Życzę Panu wszystkiego dobrego,
Irena Mielnik-Madej

Witam, polecałabym Panu konsultację zarówno u neurologa jak i psychologa, gdyż opisane przez Pana objawy mogą mieć swoje przyczyny również w tym obszarze. Pozdrawiam, Monika