Zakrzepica żył głębokich a brak możliwości rehabilitacji

2,5 miesiąca temu miałam zakrzepice żył głębokich byłam u lek wczoraj ponieważ chciałam rehabilitację na noge jakies ćwiczenia to powiedziano mi ze na to sie niedaje rehabilitacji! Dlaczego? Wiele czynności niemoge wykonywać bo noga nadal boli! Duzo chodzę codziennie ale to nic niedaje! Chciałam na rower isc ale odpada po 1 min bol nogi niedowytrzymania.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. W razie nasilenia dolegliwości konieczna będzie ponowna wizyta u lekarza.