Zawroty głowy i duszności w wyniku nadmiernego oświetlenia

Mam bardzo dokuczliwy problem..Przebywając w mocno oświetlonych pomieszczeniach (tj.sklepy, urzędy oraz instytucje podobne), zaczyna kręcić mi się w głowie, odczuwam oślepienie,dostaję duszności oraz mam wrażenie,jakbym za moment miała zemdleć. Kilkukrotnie zwracałam się z owymi objawami do lekarza (stawiano na anemię, nadciśnienie i depresję), jednakże żadna z wizyt nie miała pozytywnego skutku..Muszę przyznać,iż moja sytuacja utrudnia normalne funkcjonowanie..Czy są to objawy jakiejś choroby?

Polecam zgłosić się na konsultację do lekarza neurologa, który będzie mógł stwierdzić czy nie zaszły jakieś zmiany w Pani układzie nerwowym, które powodują opisywane przez Panią dolegliwości.

Witam,

na początek proponuję zasięgnąć porady lekarza neurologa, aby wykluczyć podłoże somatyczne Pani dolegliwości.
Jeśli konsultacja nie wskaże przyczyn neurologicznych, zachęcam Panią do porozmawiania o swoich trudnościach z psychologiem, psychoterapeutą możliwe, że w ten sposób będzie Pani mogła odkryć przyczynę swoich dolegliwości i znaleźć sposób na poradzenie sobie z problemem.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz
https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?fref=nf