Zielone i żółte barwy kału

Witam, Mam pytanie dotyczące stolca. Ostatnio robię na zielono albo żółto ale wodniście i to kilka razy dziennie. Czym może to być spowodowane? Przez wakacje piłem dużo piwa czy może to być od tego a nie jadłem zielenizny tz. sałaty, szpinaku itp. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.