Zmęczenie, senność i czerwone plami na skórze

Witam, mam 19 lat. Mój problem polega na tym, że ostatnimi czasy odczuwam duże zmęczenie, jestem ciągle senna. Nawet jeśli śpię 10 godzin to potem w ciągu dnia i tak słabo się czuję. Dodatkowo również zaobserwowałam, że bardzo łatwo powstają mi takie czerwone plamki od dotyku które po jakimś czasie znikają lecz problem w tym, że wystarczy że delikatnie złapie się za szyję i one od razu powstają, wcześniej nigdy tak nie miałam. Proszę o pomoc

Aleksander Ropielewski

Konieczne jest wykonanie podstawowych badań i kontakt z lekarzem, ponieważ objawy są mało charakterystyczne, a jednocześnie wymagają ustalenia ich przyczyny.