10-dniowe opóźnienie okresu oraz ból podbrzusza i piersi

Witam, mam pytanie okres spóźnia mi się 10 dni (38 dzień cyklu), do tego mam bóle podbrzusza i wieczorem bóle piersi, od razu wykluczam możliwości żeby była to ciąża. Czy może być to coś poważnego? Ile powinnam jeszcze poczekać zanim udam się do lekarza?

Zależy, jak do tej pory wyglądały Pani cykle i kiedy była ostatnia konsultacja ginekologiczna. Jeśli do tej pory cykle były regularne, najbezpieczniej będzie zgłosić się do swojego ginekologa.