14. dzień miesiączki przy tabletkach antykoncepcyjnych

Niekończący się okres. to już 14 dzień. Zaczęłam brać tabletki "MyWy" w pierwszym dniu miesiączki, bardzo boli mnie brzuch, codziennie głowa i niepokoi mnie tak długi okres. Przeważnie trwał 4-5 dni. Wcześniej brałam tabletki "Teenia" i było wszystko dobrze. Nie wiem co teraz robić. Z chęcią przestałabym je już brać bo widzę, że z tego nic dobrego nie wynika.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, w tej sytuacji konieczna jest pilna konsultacja z ginekologiem, który po osobistym badaniu wskaże odpowiednie postępowanie, najprawdopodobniej konieczna będzie zmiana terapii. Pozdrawiam