7 opakowanie tabletek dopochwowych na grzybicę pochwy

Sz.P. od dwóch miesięcy leczę grzybicę pochwy i lekarka ciągle mówi, że jeszcze nie jest dobrze, tymczasem test kupiony w aptece wykazał prawidłowe ph i brak zmian. Czy możliwe jest, abym faktycznie tak długo musiała się leczyć? Właśnie biorę 7 opakowanie tabletek dopochwowych...

Lek. Tomasz Budlewski

Szanowna Pani określenie konieczności leczenia jest możliwe tylko podczas badania lekarskiego, widocznie Pani dr uznała, że potrzebuje Pani jeszcze leczenia. Proponuję stosowanie się do zaleceń swojego lekarza.