Aftoza i zmiany w stolcu i bladość skóry

Dziecko choruje na przewlekłą aftozę ( od 7 miesięcy ) , zauważyłam zmiany w stolcu ( wygląda jakby był nasmarowany olejem ) , objawy astmy ( przwlekł kaszel - leczone ventolinem i flixotide ) , ogólne osłabienie i bladość skóry . Co to może być ? Jestem w trakcie oczekiwania do specjalisty pediatry ! Pozdrawiam Agata

Renata GrzechociĹska

Witam.
Konieczna jest wizyta u pediatry, który pokieruje dokładną diagnostyką, zleci odpowiednie badania i włączy ewentualne leczenie. Jeżeli oczekiwanie na pediatrę jest zbyt długie, proszę udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam