Alergia na mleko u 3-letniego dziecka

Dzien dobry,mojej 3-letniej corce wg testow z krwi minela alergia na mleko i kazeine,jednak po 4 tyg.stosowania Nutramigenu i pozniej Humany 2HA, przy pierwszym podaniu zwyklej Humany 2 w ciagu pol godz. wystapily dwukrotnie wymioty,wiec wrocilismy z powrotem do Humany HA. Co moze byc powodem takiej reakcji u corki? Dodam, ze corka jest uczulona jajka i ryby, wiec wprowadzenie innego mleka modyfikowanego jest problematyczne. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.