Alkohol w oku a odpowiednie działania

Witam, na imprezie miałem nieprzyjemną sytuację. Otóż do oczu dostało mi się piwo. Szczególnie do prawego. Trochę poszczypało i przestało. Po pewnym czasie o tym zapomniałem. Jako, że w internecie jest dużo informacji o tym, że alkochol jest substancją żrącą i można po jego dostaniu sie do oczu stracić wzrok, chciałem się spytać czy powinienem zrobić jakieś badania? Czy owa sytuacja może mieć jakieś nieprzyjemne konsekwencje dla mnie w przyszłości ? Obecnie widze dobrze i mnie nic nie boli.

Magdalena Mroczek

Nie ma powodu do niepokoju. Jesli pojawi sie lzawienie czy zaczerwienie oka prosze zglosic sie do lekarza.