Andepin i Trittico a skutki uboczne

witam biore andepin 1tab dzien trittico noc 2/3tab biore juz 6 dzien na poczatku gdy wziolem bylo dobrze teraz po 6 dniu odczowam napadowe uczucie ciepla,ogolnie dziwnie w gardle i w glowie oraz pustki wsrodku ciala to znaczy w brzuchu i klatce czy te uczucia moga byc skutkami ubocznym? no i te uczucie baglego ciepla czy to z lęku gdyz tak jest napisane na ulotce w ubocznych ze moze wystapic lęk, jestem w kropce bardzo prosze o pomoc .pozdrawiam

Szanowny Panie,

Objawy, które Pan opisuje są najprawdopodobniej spowodowane rozpoczęciem kuracji i są dosyć powszechne. Zazwyczaj łagodnieją lub mijają przy długotrwałym leczeniu.
Jeżeli jednak objawy te nie złagodnieją po dwu tygodniach stosowania lub zaczną się nasilać należy skontaktować się z lekarzem.

Pozdrawiam

Tomasz Wójcik